Walka i Prawda - Idea

 

Niniejszy blog jest reakcją na brak reakcji. Brak wystarczającej reakcji rządu RP, legalnie wybranego w demokratycznych wyborach, na wciąż nasilające się haniebne i bezpodstawne ataki pisowskich środowisk skierowane w stronie autorytetu premiera i prezydenta a zarazem państwa i narodu.

Sprzeciwiamy się:

Podważaniu autorytetu legalnie sprawujących władzę, zasłużonych dla obalenia komunizmu jednych z najbardziej aktywnych polityków w szeregach antykomunistycznej opozycji – prezydenta Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska.

Haniebnej propagandzie propisowskich „niezależnych” mediów, takich jak TV TRWAM, RZECZPOSPOLITA, GAZETA POLSKA, WPOLITYCE.PL głoszących wyssane z palca teorie jakoby w Polsce ustrój demokratyczny był zagrożony.

 

Wykorzystywaniu wielkiej tragedii narodowej – lotu smoleńskiego do wycierania sobie gęby największemu demagogowi III RP – Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Stanowczo sprzeciwiamy się torpedowaniu przez nierobów i populistów z NSZZ Solidarność niezbędnej dla sprawnego funkcjonowania kraju i spokojnego życia przyszłych pokoleń, ustawy przedłużającej wiek emerytalny.

 

 

Żądamy:

Stanowczego odpowiadania na brutalną napastliwość i podważanie dorobku pięcioletnich rządów PO i premiera Donalda Tuska. Na bezpodstawne szkalowanie przez partie opozycyjne i środowiska pseudokatolickie wytężonej pracy i codziennych starań, by jakość życia w Polsce poprawiała się z dnia na dzień.

Twardego rozprawienia się z hordą niebezpiecznych bandytów,  szumnie nazywających się „ruchem kibicowskim”.  Miejsce przestępców jest w więzieniach, nie w polskim życiu publicznym.

Żyjemy w niezwykle trudnych czasach. Państwo nie może być bezradnym w stosunku do ciągłych ataków, w swojej zajadłości, kłamliwości i obłudzie przekraczających jakiekolwiek normy etyczne Najgorszą katastrofą dla kraju, niepomiernie większą od smoleńskiej, byłoby przejęcie władzy przez osobę której pomieszały się zmysły. Rząd musi zrobić absolutnie wszystko, by władzę utrzymać, nawet za cenę zaostrzenia swojej polityki wobec pieniaczy zagrażających polskiej demokracji.

 Walka i prawda. Będziemy walczyć o prawdę i za pomocą prawdy. Blog będzie ewoluował. Będziemy odnosić się do bieżących wydarzeń oraz czasem analizować sprawy tego wymagające. Wkrótce napiszemy też coś więcej o sobie.