RSS
czwartek, 15 listopada 2012

 

Miejsce niebezpiecznych oszołomów głoszących ksenofobiczne poglądy jest nie na patriotycznych manifestacjach lecz w więzieniu! 

Hańbą jest dla narodu by w dniu naszego wspólnego święta wznoszono publicznie antyrzadowe i antyustrojowe hasła!

Walka i Prawda domaga się natychmiastowych kroków rządu polskiego w kierunku delegalizacji faszystowskich ugrupowań prowadzących antypaństwową działalność!!!

Oto ukazała się w pełnej krasie chuligańska mentalność PiSowskiej tłuszczy!!! Gdy młody człowiek, bohatersko próbował bronić suwerennego polskiego rządu przed oszczerstwami Macierewicza, niemal został zlinczowany!!! 

Walka i Prawda wyraża wyrazy najgłębszego szacunku dla obywatelskiej postawy Andrzeja Kostewicza! Należy bezwględnie zwalczać kłamstwo smoleńskie uprawiane przez Macierewicza!

 

Jednocześnie Walka i Prawda jednoznacznie potępia skandaliczne zachowanie osób które próbowały uniemożliwić wypowiedzenie prawdy o haniebnym postępowaniu wobec polskiego rządu! 

 

Antyrządowa hołota pokazała swoją prawdziwą chuligańską mentalność! Zajadłe staruchy które nie mogą znieść poglądów innych niż te sączone przez smoleńską sektę! Gdyby byli jeszcze w stanie rzucaliby brukiem w policjantów, tak jak ONRowskie oszołomy 11 listopada!