RSS
czwartek, 15 listopada 2012

 

Miejsce niebezpiecznych oszołomów głoszących ksenofobiczne poglądy jest nie na patriotycznych manifestacjach lecz w więzieniu! 

Hańbą jest dla narodu by w dniu naszego wspólnego święta wznoszono publicznie antyrzadowe i antyustrojowe hasła!

Walka i Prawda domaga się natychmiastowych kroków rządu polskiego w kierunku delegalizacji faszystowskich ugrupowań prowadzących antypaństwową działalność!!!

Oto ukazała się w pełnej krasie chuligańska mentalność PiSowskiej tłuszczy!!! Gdy młody człowiek, bohatersko próbował bronić suwerennego polskiego rządu przed oszczerstwami Macierewicza, niemal został zlinczowany!!! 

Walka i Prawda wyraża wyrazy najgłębszego szacunku dla obywatelskiej postawy Andrzeja Kostewicza! Należy bezwględnie zwalczać kłamstwo smoleńskie uprawiane przez Macierewicza!

 

Jednocześnie Walka i Prawda jednoznacznie potępia skandaliczne zachowanie osób które próbowały uniemożliwić wypowiedzenie prawdy o haniebnym postępowaniu wobec polskiego rządu! 

 

Antyrządowa hołota pokazała swoją prawdziwą chuligańską mentalność! Zajadłe staruchy które nie mogą znieść poglądów innych niż te sączone przez smoleńską sektę! Gdyby byli jeszcze w stanie rzucaliby brukiem w policjantów, tak jak ONRowskie oszołomy 11 listopada! 

 

 

wtorek, 30 października 2012

Kolejna szopka polityczna za nami! To co dzisiaj wyprawiał Kaczyński z Maciarewiczem na przedstawieniu zwanej posiedzeniem komisji sejomwej woła o pomstę do nieba! 

 

Kaczka dziennikarska niejakiego  Gmyza w "Rzeczpospolitej" spowodowała lawinę bzdurnych komentarzy i doniesień o rzekomym zamachu w Smoleńsku! Kaczyński ma czelność mówić nawet o zbrodni! Występuję się o ochronę BOR dla podrzędnego byłego żołnierza którego zeznania w śledztwie są warte mniej niż zero! 

Na szczęście w tym kraju mamy odpowidnich ludzi na odpowiednich stanowsikach i płk Szeląg skutecznie odparł zarzuty oszołomstwa twierdzącego, że w smoleńsku był zamach!! 

 

Jaki zamach! Lech Kaczyński był tak mierną osobistością, że oskarżanie kogokolwiek o przygotowywanie zamachu na niego zakrawa o kpinę! 

Walka i Prawda żąda od premiera RP aby skutecznie i radykalnie potępił bezpodstawne twierdzenia o zamachu w Smoleńsku!

sobota, 06 października 2012

Niestety sondaże, dotąd tak przychylne dla rządu, tym razem wskazały 6% przewagę PiS. Na scenie politycznej zawrzało! Kaczyński wraz z Rydzykiem zacierają ręce ku uciesze PRAWDZIWYM LEMINGOM

Im dłużej utrzyma się tak wysokie poparcie dla PiS, tym bardziej czarny będzie kolor chmur zbierających się nad krajem. Donald Tusk powinien jak najszybciej powziąć radykalne kroki, by zapobiec utrwaleniu się tej szkodliwej tendencji. 

Według "Walki i Prawdy" premier powinien zdecydowanie zaostrzyć politykę wobec opozycji. Na bezwstydne w swojej kłamliwości ataki trzeba odpowiadać ze zdecydowaniem, ostro i dosadnie. Polityka tolerancji, przyjemnego wizerunku i łagodnych słówek musi się natychmiast skończyć! Nie można pobłażać szkodliwym oszczerstwom przebiegłej grupy politycznej, mającej zamiar wprowadzić w Polsce bezprawie i chaos! 

 

czwartek, 04 października 2012

Najwyższy czas! Prezydent Bronisław Komorowski wreszcie podpisał ustawę o zgromadzeniach. Nareszcie państwo zyskuje (choć niestety niewielki) instrument to okiełznywania rozwydrzonych hałastr panoszących się po stolicy i niszczących mienie publiczne. Oto jednak podnosi się lament i mamrotanie o ograniczeniu swobód obywatelskich.

Antyrządowa hołoto! Sama sobie jesteś winna! Gdybyś umiała w cywilizowany sposób demonstrować i przedstawiać swoje poglądy zamiast zawłaszczać święta państwowa w celu urządzania kompromitujących naród burd ulicznych, nie doszłoby do stworzenia tej ustawy! Ale tak można przynajmniej ponarzekać, jaki to rząd nie jest zły i straszny, co? 

 

Nie wiecie nawet jak rządzący są jeszcze ugodowi wobec waszej haniebnej działalności! A jeśli chodzi o "Walkę i Prawdę" to nie mielibyśmy nic przeciwko rozpędzeniu waszych dziecinnych rykowisk za pomocą odpowiednio do tego przeznaczonych sił i środków państwowych.

Tak jak w porządnym, silnym kraju przystało. 

środa, 03 października 2012

Od pewnego czasu w życiu publicznym i w internecie, krąży słowo "leming". Ma ono oznaczać zwolenników rządu, którzy według używających tego określenia mają ślepo i bezrozumnie pędzić za ogółem i bezmyślnie popierać PO i Donalda Tuska...

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura!!! 

To właśnie przeciwników rządu powinno się nazywać tą nazwą. Bo to są prawdziwe lemingi, idące za antyrządowym przekazem jak owieczki na rzeź! Upadek tego rządu spowodowałby olbrzymią katastrofę, totalną ruinę gospodarki, ostateczny upadek polityki wewnętrznej, zrujnowanie ciężko wypracowywanego wizerunku Polski na świecie i w Europie. Lemingami są w rzeczywistości internetowe półgłówki nie mające zielonego pojęcia o polityce, udzielające się na facebookowych stronach typu "Popieranie PO świadczy o braku inteligencji", Gardzę rządem" itd. To są prawdziwe lemingi, nie doceniające, że mają wolność słowa! Idące jak trzoda chlewna za fanatycznym antyrządowym, antydemokratycznym prądem, bo wydaje im się, że jak upadnie rząd, to ich życie zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... W rzeczywistości to banda nieudaczników nie mających pojęcia o konsekwencjach swoich działań!

I każdy głoszący antyrządowe hasła, to właśnie w rzeczywistości idący ku skraju przepaści leming, nie dostrzegający niebezpieczeństwa spadnięcia w otchłań! A w taką otchłań spadnie ten kraj z dniem upadku rządu Donalda Tuska! 

Walka i Prawda będzie robić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Będziemy walczyć o prawdę za pomocą prawdy. 

S.

 

Całe szczęście powoli cichnie w mediach o niejakim Glińskim, kandydatem na marionetkę Kaczyńskiego w jakimś wyimaginowanym „nowym rządzie”, który nie ma najmniejszych szans na powstanie. Cóż trzeba mieć za tupet, lub nierówno pod sufitem by wmawiać Polakom, że jakiś anonim może być w stanie rządzić krajem. Do tego trzeba mieć doświadczenie, charakter i chociaż odrobinę prezencji panie Gliński!!! A chyba nie z takiej gliny jesteś ulepiony...

Echa nieszczęsnej konferencji wciąż krążą po salonach. Wreszcie ktoś dostrzegł, że tę propagandówkę pisowską prowadził  dziennikarzyna Krzysztof Skowroński. Skowroński od dawna udaje, że jest obiektywnym dziennikarzem, tymczasem już dawno wiadomo, że to nienawidzący Tuska wytrawny propagandzista, którego miejsce jest najwyżej w lokalnej gazetce a nie na zaszczytnej funkcji prezesa SDP! Taki człowiek na takim stanowisku to jawne zagrożenie dla wolności słowa w Polsce i wolnych od propisowskiej propagandy mediów! Walka i Prawda żąda jego natychmiastowego ustąpienia!!!

Za to zdecydowanie wspieramy odwagę profesora Stefana Niesiołowskiego, który we wczorajszym programie „Kropka nad i” odpierał bezpodstawne ataki PiSu na swoją osobę. Nie może być w tym kraju tak, że za mówienie prawdy zostaje się lżonym za pomocą najgorszych, rynsztokowych wyrażeń. Zdecydowanie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że rodziny smoleńskie odpowiedzialne za bezpodstawne ekshumacje powinny słono za nie zapłacić! Nie może być tak by państwo polskie ponosiło koszta nieodpowiedzialnych zachcianek Wassermana, Gosiewskich i reszty tego pisowskiego towarzystwa!

S. 

 

poniedziałek, 01 października 2012

 

Niniejszy blog jest reakcją na brak reakcji. Brak wystarczającej reakcji rządu RP, legalnie wybranego w demokratycznych wyborach, na wciąż nasilające się haniebne i bezpodstawne ataki pisowskich środowisk skierowane w stronie autorytetu premiera i prezydenta a zarazem państwa i narodu.

Sprzeciwiamy się:

Podważaniu autorytetu legalnie sprawujących władzę, zasłużonych dla obalenia komunizmu jednych z najbardziej aktywnych polityków w szeregach antykomunistycznej opozycji – prezydenta Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska.

Haniebnej propagandzie propisowskich „niezależnych” mediów, takich jak TV TRWAM, RZECZPOSPOLITA, GAZETA POLSKA, WPOLITYCE.PL głoszących wyssane z palca teorie jakoby w Polsce ustrój demokratyczny był zagrożony.

 

Wykorzystywaniu wielkiej tragedii narodowej – lotu smoleńskiego do wycierania sobie gęby największemu demagogowi III RP – Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Stanowczo sprzeciwiamy się torpedowaniu przez nierobów i populistów z NSZZ Solidarność niezbędnej dla sprawnego funkcjonowania kraju i spokojnego życia przyszłych pokoleń, ustawy przedłużającej wiek emerytalny.

 

 

Żądamy:

Stanowczego odpowiadania na brutalną napastliwość i podważanie dorobku pięcioletnich rządów PO i premiera Donalda Tuska. Na bezpodstawne szkalowanie przez partie opozycyjne i środowiska pseudokatolickie wytężonej pracy i codziennych starań, by jakość życia w Polsce poprawiała się z dnia na dzień.

Twardego rozprawienia się z hordą niebezpiecznych bandytów,  szumnie nazywających się „ruchem kibicowskim”.  Miejsce przestępców jest w więzieniach, nie w polskim życiu publicznym.

Żyjemy w niezwykle trudnych czasach. Państwo nie może być bezradnym w stosunku do ciągłych ataków, w swojej zajadłości, kłamliwości i obłudzie przekraczających jakiekolwiek normy etyczne Najgorszą katastrofą dla kraju, niepomiernie większą od smoleńskiej, byłoby przejęcie władzy przez osobę której pomieszały się zmysły. Rząd musi zrobić absolutnie wszystko, by władzę utrzymać, nawet za cenę zaostrzenia swojej polityki wobec pieniaczy zagrażających polskiej demokracji.

 

 

Walka i prawda. Będziemy walczyć o prawdę i za pomocą prawdy. Blog będzie ewoluował. Będziemy odnosić się do biężących wydarzeń oraz czasem analizować sprawy tego wymagające. Wkrótce napiszemy też coś więcej o sobie.

 

 

 

 

 D. i S. 

13:58, walkaiprawda
Link Dodaj komentarz »