Blog > Komentarze do wpisu

Walka i Prawda: O lemingach

Od pewnego czasu w życiu publicznym i w internecie, krąży słowo "leming". Ma ono oznaczać zwolenników rządu, którzy według używających tego określenia mają ślepo i bezrozumnie pędzić za ogółem i bezmyślnie popierać PO i Donalda Tuska...

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura!!! 

To właśnie przeciwników rządu powinno się nazywać tą nazwą. Bo to są prawdziwe lemingi, idące za antyrządowym przekazem jak owieczki na rzeź! Upadek tego rządu spowodowałby olbrzymią katastrofę, totalną ruinę gospodarki, ostateczny upadek polityki wewnętrznej, zrujnowanie ciężko wypracowywanego wizerunku Polski na świecie i w Europie. Lemingami są w rzeczywistości internetowe półgłówki nie mające zielonego pojęcia o polityce, udzielające się na facebookowych stronach typu "Popieranie PO świadczy o braku inteligencji", Gardzę rządem" itd. To są prawdziwe lemingi, nie doceniające, że mają wolność słowa! Idące jak trzoda chlewna za fanatycznym antyrządowym, antydemokratycznym prądem, bo wydaje im się, że jak upadnie rząd, to ich życie zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... W rzeczywistości to banda nieudaczników nie mających pojęcia o konsekwencjach swoich działań!

I każdy głoszący antyrządowe hasła, to właśnie w rzeczywistości idący ku skraju przepaści leming, nie dostrzegający niebezpieczeństwa spadnięcia w otchłań! A w taką otchłań spadnie ten kraj z dniem upadku rządu Donalda Tuska! 

Walka i Prawda będzie robić wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Będziemy walczyć o prawdę za pomocą prawdy. 

S.

środa, 03 października 2012, walkaiprawda

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Anilox, *.dynamic.mm.pl
2012/10/03 23:08:56
O Jizz ale sprany koles masz beret. No truchtaj do wladzuni.
-
walkaiprawda
2012/10/03 23:32:01
@anilox to właśnie o "ludziach" twojego pokroju jest ten tekst! Pozdrawiamy!
-
Gość: Jacek, *.ite.pl
2012/10/05 10:52:34
Co trzeba mieć w głowie, żeby napisać, że kraj, który przetrwał Wojny Światowe, rozbiory i powstania, upadnie, wraz z upadkiem Tuska... To się w głowie nie mieści, nie wiem kto jest autorem tego bloga, ale zalecam wspólną wizytę z Niesiołem u jakiegoś renomowanego psychiatry...
-
walkaiprawda
2012/10/06 10:41:25
@Jacek
Każde z wymienionych przez Ciebie wydarzeń łączyło się właśnie z upadkiem państwa. Ale Twoja wątła inteligencja nie pozwala najwyraźniej tego zrozumieć.