Blog > Komentarze do wpisu

Gliński Skowroński Niesiołowski

 

Całe szczęście powoli cichnie w mediach o niejakim Glińskim, kandydatem na marionetkę Kaczyńskiego w jakimś wyimaginowanym „nowym rządzie”, który nie ma najmniejszych szans na powstanie. Cóż trzeba mieć za tupet, lub nierówno pod sufitem by wmawiać Polakom, że jakiś anonim może być w stanie rządzić krajem. Do tego trzeba mieć doświadczenie, charakter i chociaż odrobinę prezencji panie Gliński!!! A chyba nie z takiej gliny jesteś ulepiony...

Echa nieszczęsnej konferencji wciąż krążą po salonach. Wreszcie ktoś dostrzegł, że tę propagandówkę pisowską prowadził  dziennikarzyna Krzysztof Skowroński. Skowroński od dawna udaje, że jest obiektywnym dziennikarzem, tymczasem już dawno wiadomo, że to nienawidzący Tuska wytrawny propagandzista, którego miejsce jest najwyżej w lokalnej gazetce a nie na zaszczytnej funkcji prezesa SDP! Taki człowiek na takim stanowisku to jawne zagrożenie dla wolności słowa w Polsce i wolnych od propisowskiej propagandy mediów! Walka i Prawda żąda jego natychmiastowego ustąpienia!!!

Za to zdecydowanie wspieramy odwagę profesora Stefana Niesiołowskiego, który we wczorajszym programie „Kropka nad i” odpierał bezpodstawne ataki PiSu na swoją osobę. Nie może być w tym kraju tak, że za mówienie prawdy zostaje się lżonym za pomocą najgorszych, rynsztokowych wyrażeń. Zdecydowanie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że rodziny smoleńskie odpowiedzialne za bezpodstawne ekshumacje powinny słono za nie zapłacić! Nie może być tak by państwo polskie ponosiło koszta nieodpowiedzialnych zachcianek Wassermana, Gosiewskich i reszty tego pisowskiego towarzystwa!

S. 

 

środa, 03 października 2012, walkaiprawda

Polecane wpisy

Komentarze
2012/10/03 11:57:54
śmieszna, POlityczna młodzieżówka odrabia lekcje w Internecie
www.rp.pl/artykul/16,938736-Kurtyka-pozywa-Niesiolowskiego.html
-
walkaiprawda
2012/10/03 12:06:26
@abhaod Jeśli chodzi o lekcje, to najlepszą dla wszystkich niedowiarków w twoim rodzaju byłoby przejęcie władzy przez siły wrogie obecnemu rządowi. Zobaczybyliście, jak bardzo się mylicie!
Nie jesteśmy niczyją młodzieżówką. O nas jednak wkrótce na Walka i Prawda!
-
Gość: totajemnica, *.dynamic.chello.pl
2012/10/03 13:19:53
i chociaż odrobinę prezencji panie Gliński!!!

prawdziwy leming, jak nie ma argumentow to krytykuje wyglad ;D
do tego nie wydaje sie by glinski nie mial prezencji...
-
walkaiprawda
2012/10/03 18:03:48
@totajemnica
Lemingami powinno nazywać się takich oszołomów jak ty, pędzącymi za złosliwą, haniebną, lecz doskonale przemyślaną propagandą TV TRWAM!